171

Два хлопці, взявшись за руки, пройшли вулицями Вільнюса


Два литовських хлопця вирішили повторити експеримент з прогулянкою за руки на вулицях Вільнюса, раніше з "успіхом" здійсненого у Москві і Києві. Повторити російський і український результати (у Москві ґеїв ображали, а в українській столиці навіть намагалися побити) не вдалося.

Два хлопці, взявшись за руки, пройшли вулицями Вільнюса

Єдиною реакцією були зацікавлені або сердиті погляди. "Я думав, що можуть обізвати нецензурними словами, але точно не очікував фізичного насилля. Відчувається, що ми довше живемо в демократичному суспільстві, ніж люди в Москві або Києві", - Delfi.Lt цитує одного з учасників експерименту Артураса Рудоманскіса.

Після того як хлопці зустрілися з повною відсутністю інтересу в центрі міста, вони вирішили ускладнити собі завдання і вирушили в "район з не дуже хорошою репутацією". Але й тут були помічені лише окремі "сердиті обличчя".

"Мені навіть сподобалося. Чогось подібного я і очікував, були різні погляди, але я радий, що все ж Литва рухається в бік толерантності", - сказав інший учасник прогулянки Донатас.

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛҐБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛҐБТ-життя України та світу.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти