182

У Запоріжжі зняли борди на підтримку ЛҐБТ, розташовані на території військової частини


Два білборди із соціальною рекламою на підтримку представників ЛҐБТ-спільноти, опори яких розташовані на території «Уральських казарм» Запоріжжя, зняли на прохання керівництва 55-ї окремої артбригади.

У Запоріжжі зняли борди на підтримку ЛҐБТ, розташовані на території військової частини

Як повідомив директор Благодійного фонду «Гендер Зед» Ростислав Мілевський, борди, що викликали резонанс у російських ЗМІ, планують розмістити в іншому місці, однак наразі ще не знайшли вільні рекламні площі. Повідомляє Радіо Свобода.

«З території «Уральських казарм» – це лише два борди, що переїздять. Керівництво військової частини попросило поміняти місця, зняти, бо багато військовослужбовців висловили невдоволення. Ми пішли на зустріч – розуміємо, що плакати провокативні для українських реалій, тому вони переїдуть на нове місце… Там, де розмістили, були єдині вільні площі. Ми навіть не знали, що це «Уральські казарми», – заявив директор Благодійного фонду «Гендер Зед» Ростислав Мілевський.

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛҐБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛҐБТ-життя України та світу.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти