134

Вінничанин розповів як живеться ґеям у його місті


22-річний Вадим на правах анонімності дав відверте інтерв'ю вінницькому порталу "Місто", в якому розповів про те, як живеться ґеям у його рідному місті.

Вінничанин розповів як живеться ґеям у його місті

Хлопець зробив камін-аут перед батьками, коли йому було 19 років. Вадим зазначив, що з матір'ю стосунки налагодились, проте з батьком вони напружені ще й досі.  

"Коли батьки дізналися, що я не такий, як усі, то, звичайно, був скандал. Для них це був стрес, з батьком й досі холодні стосунки, адже йому важко прийняти мене таким, який я є, яким мене зробив Бог. Він вважає, що мене вже наче й немає. Із мамою стосунки нормальні, вона у мене - як подружка", - сказав Вадим у інтерв'ю.

На роботі до хлопця ставляться без упереджень: "Так, на роботі всі про мене знають і ставляться до цього нормально. Адже цінять мене не за мою сексуальну орієнтацію, а за професійність та людські якості. Директор навіть, коли вітав із днем народження, побажав мені знайти хорошого хлопця".

"Буває, видно, що це йде гей. За жестами чи за одягом. Але у наші часи дуже важно розпізнати гея, тому що багато молоді та загалом людей, які себе поважають, виглядають дуже стильними та охайними. І це нормально, адже кожна людина повинна слідкувати за собою: як за своєю зовнішністю, так і за духовним своїм розвитком", - вважає Вадим.

Молодий ґей з Вінниці вважає, що не лише таким як він важко знайти справжнє кохання, але й гетеросексуалам:  "Думаю, що із цим важко не тільки у людей із нетрадиційною орієнтацією, а й у гетеросексуальних людей. Я вважаю, що для створення стосунків, потрібно знайти саме "свою" людину, із якою буде цікаво як фізично, так і духовно. А це вже подарунок долі. Так, я любив хлопця по-справжньому, у нас були стосунки приблизно 1 рік. Але через різні обставини ми розійшлися. Утім я продовжую вірити у справжнє кохання. Адже кохання не залежить від сексуальної орієнтації чи біологічної статі. Хлопців я почав собі шукати тільки після закінчення училища. Мав 19 років, коли у мене з'явився перший хлопець. Він був із району, але навчався у Вінниці".

Хлопець розповів, що у Вінниці немає спеціалізованих закладів для представників ЛҐБТ, а знайомства відбуваються в інтернеті чи у закритих компаніях: "У Європі люди відкриті, а не зажаті, як у нас. Пора вже й нам мінятись всередині, у душі та у голові, якщо ми хочемо до Європи. Адже розвиток починається із кожної людини у суспільстві, а потім вже і загалом спільнота міняється".

"Вечірки влаштовуємо на квартирах, хоча думаємо, щоб щось організувати у місті винятково для нашої ЛГБТ-спільноти", - повідомив Вадим.

Є у Вінниці і ті, хто агресивно налаштований до сексуальних меншин: "У Вінниці є спільнота, яка вважає, що має право карати таких, як ми. Вони ловлять нас на вулиці - б'ють. Трапляється й таке, що хлопців доводять до самогубства. Вимагають гроші та шантажують тим, що розкажуть дружині чи на роботі про сексуальну орієнтацію. І дуже прикро, що люди не розвиваються, а деградують та такими способами заробляють гроші. Такі випадки не часті, але вони є".

Повністю інтерв'ю доступне за посиланням.

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛҐБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛҐБТ-життя України та світу.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти