100

Freedom House: Нова Конституція повинна містити чіткі положення про захист ЛГБТІ


Freedom House опублікувала коментар до спільної заяви з Amnesty International та Human Rights Watch про необхідність захисту ЛГБТІ в Україні

Freedom House: Нова Конституція повинна містити чіткі положення про захист ЛГБТІ

Заява стала доступною на офіційні веб-сторінці правозахисної організації.

"Масштабні реформи і розробка нової Конституції – найкращий момент для того, щоб гарантувати кожному в Україні можливість користуватись однаковими правами без дискримінації чи відмінностей», – сказав Марк П. Лагон, президент Freedom House.

«Напад на київський Марш рівності в червні так само, як інші недавні напади на ЛГБТІ, став можливим, бо противники прав для ЛГБТІ вірили, що не понесуть покарання за застосування насильства. Президент Порошенко повинен наполягати на чітких антидискримінаційних положеннях в новій Конституції, включаючи заборону дискримінації за ознакою сексуальної орієнтації та гендерної ідентичності» – додав він.

Нагадаємо, раніше Freedom House, Amnesty International та Human Rights Watch вже надіслали Президентові Порошенку листа, закликаючи його забезпечити, щоб принципи рівності і недискримінації були міцно закріплені в українському законодавстві. Організації просять, щоб сексуальна орієнтація і гендерна ідентичність були включені до нової Конституції як конкретні і чітко зазначені ознаки, дискримінація за якими заборонена.

Повний текст листа: PDF англійською мовою | PDF українською мовою

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛҐБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛҐБТ-життя України та світу.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти