161

Відомий російський політик розкритикував закон про заборону "ґей-пропаганди"


Російський політичний і громадський діяч, член Ради Федерації ФЗ від Архангельської області, заступник голови Комітету Ради Федерації з конституційного законодавства і державного будівництва Костянтин Добринін розповів в інтерв'ю "Радіо Свобода" про те, чому він голосував проти закону про заборону так званої "ґей-пропаганди".

Відомий російський політик розкритикував закон про заборону "ґей-пропаганди"

Член Ради Федерації Костянтин Добринін відомий незвичайною для російських законодавців поведінкою: він неодноразово публічно критикував плани посилення російських законів, зокрема, заборону Роскомнадзора вказувати в пресі причини самогубств невиліковно хворих людей і закон про так зване "право на забуття" в інтернеті. Наприкінці червня Добринін також заявив про можливість визнання в Росії одностатевих шлюбів та необхідності зниження рівня суспільної агресії по відношенню до сексуальних меншин. Незабаром Добринін, заступник голови комітету РФ з конституційного законодавства, покине верхню палату парламенту. Про те, чому він прийняв таке рішення, Добринін розповів кореспондентові "Радіо Свобода".

Це рішення, за його словами, пов'язано з "планами повернутися до юриспруденції", якою він займається все життя. При цьому Добринін не має наміру припиняти громадсько-політичну діяльність, обіцяючи зберегти співпрацю з Радою Федерації в іншій якості.

Добринін розповів, що не голосував за закон про заборону "ґей-пропаганди" серед неповнолітніх.

""Антигейський закон" я теж не підтримав. І не голосував за нього. Тому що це не має ніякого відношення до законодавства. З точки зору права це взагалі кумедна річ, бо ґей-пропаганда просто неможлива. Пропагувати можна систему поглядів серед безлічі адресатів. І на цьому можна поставити крапку. "Закон про ґей-пропаганду" є просто безглуздим. Я не голосував за закон про мітинги. Я не голосував за інтернет-обмеження. Бо якщо я за щось не голосую, то у мене є на цей рахунок чітка позиція. Якщо я можу цю позицію обгрунтувати для себе, то я і не голосую. Це нормально ", - поділився своєю думкою Добринін.

Гомофобного Мілонова Добринін назвав "нещасною людиною".

З приводу Мізуліної, яка була одним з авторів закону про заборону "ґей-пропаганди", у Добриніна немає однозначної думки: "Держдума - це зріз суспільства. Олена Мізуліна? Знаєте, при всьому неоднозначному до неї ставленні не можна заперечувати, що вона блискучий юрист. Вона автор кримінального кодексу. Вона серйозна людина. Чому в неї зараз є деякі, з моєї точки зору, перекоси ... не знаю. Але її не можна ставити в один ряд з Дегтярьовим і Мілоновим. Це зовсім інша історія". 

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛҐБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛҐБТ-життя України та світу.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти