393

У столиці Ісландії з'явилась веселкова дорога ЛҐБТ-гордості


Одна з вулиць у Рейк'явіку була розфарбована в кольори ЛҐБТ. На знак солідарності з ґей-парадом, який має відбутися на цих вихідних.

У столиці Ісландії з'явилась веселкова дорога ЛҐБТ-гордості

Повідомляється, що місцеві жителі зібралися разом, щоб допомогти прикрасити місто перед ґей-парадом. 

Мер міста Рейк'явік Даґур Еґертссон теж брав участь у підготовці міста до ЛҐБТ-маршу.

Він залишив декілька постів у Фейсбуці присвячених ґей-прайду. На одному з них він стоїть з валиком і фарбою, а на іншому він сфотографував результат - повністю розмальовану дорогу. Мер подякував організаторам прайду за те, що вони роблять.

Мер додав: "Це один із способів, щоб зробити наше місто більш живим, більш людяним і просто найкращим місцем від тих, хто чудово співпрацює і прекрасно мислить"

Директорка ЛҐБТ-прайду у Рейк'явіку сказала BBC: "Це було чудово. Велика кількість дітей позичили нам руку, а деякі навіть принесли свої власні пензлі".

В Ісландії проживає близько 329 тисяч людей, попри це ця країна є однією з лідерок у захисті ЛҐБТ від дискримінації у Європі.

Одностатеві шлюби є леґальними в Ісландії з червня 2010 року.

Колишня прем'єр-міністр країни Йоханна Сігурдардоттір стала першою в світі відкритою лесбійкою, яка обійняла посаду глави уряду 1 лютого 2009 року.

Джерело: www.pinknews.co.uk

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛҐБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛҐБТ-життя України та світу.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти