188

В Одесі анонсували проведення ЛҐБТ прайду


З 14 по 16 серпня в Одесі пройде фестиваль прихильників ЛҐБТ, в рамках якого заплановано також провести правозахисну ходу.

В Одесі анонсували проведення ЛҐБТ прайду

Відзначається, що під час фестивалю заплановані дискусійні майданчики на теми «Ґей-туризм як елемент територіального брендингу Одеси», «Ґей-образи у мас-культурі» та інші, а також виставки, екскурсії та показ короткометражного ЛҐБТ-кіно, повідомляє ГАУ.

Подібний фестиваль буде проведений вперше в історії міста і відбудеться з 14 по 16 серпня. Однак частина заходів запланована на ранні дати.

13 серпня Наомі Лоуренс, художниця, учасниця контакт-групи MunichKievQueer, проведе майстер-клас, присвячений арт-протесту як інструменту роботи з суспільством.

14 серпня учасників фестивалю чекає квест-екскурсія по місту, захід, присвячений відкриттю ОдессаПрайда, а також дискусійні майданчики «Гей-туризм як елемент територіального брендингу Одеси» та «Гей-образи в мас-культурі».

15 серпня відбудеться публічна правозахисна акція, відкриття фестивалю короткометражного ЛҐБТ-кіно, а також дискусія на тему контролю сексуальності. Учасники дискусії поспілкуються і про фемінізм.

16 серпня в рамках дискусійних майданчиків будуть обговорювати історію ЛҐБТ-руху, гендерні відмінності в соціальних приписах, а також модальність культурних проектів та арт-проектів для актуалізації проблем.

Крім цього в рамках фестивалю відбудеться презентація фото-і арт-виставок, пройде пляжна вечірка, ярмарок та інші заходи.

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛҐБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛҐБТ-життя України та світу.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти