194

Запорізька мерія заявила, що не має законних підстав прибрати рекламу про ЛҐБТ


Прес-служба запорізького міського голови відповіла архієпископу, який виступає проти ґей-реклами в місті.

Запорізька мерія заявила, що не має законних підстав прибрати рекламу про ЛҐБТ

Так, за повідомленням мерії, рекламні сюжети були розміщені на приватних рекламних площах.

«Згідно із законодавством, а саме, статтею 16 Закону України «Про рекламу» існує заборона, за яким органам місцевого самоврядування не можна втручатися в процес видачі дозволів на розміщення зовнішньої реклами.

Рекламні сюжети, про які йде мова у зверненні архієпископа Запорізького і Мелітопольського Луки, розміщені ПП «Реклама Сервіс», ТОВ «Флайт ЛТД» та ТОВ «Реклама сервіс Україна». Крім того, сюжети розміщені не в якості соціальної реклами, а на комерційній основі.

Мерія поспішила виправдатися і зазначити, що комунальне підприємство «Запорізьке міське інвестиційне агентство», яке здійснює розміщення зовнішньої реклами на рекламоносіях комунальної власності не здійснювало поширення сюжетів, мова про які йде в зверненні архієпископа Запорізького і Мелітопольського Луки», - йдеться в повідомленні прес-служби градоначальника.

Нагадаємо, що раніше Архієпископ Запорізький і Мелітопольський Лука звернувся до мера Запоріжжя Олександра Сіна з проханням заборонити в місті соціальну рекламу проти дискримінації ЛҐБТ-спільноти.

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛҐБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛҐБТ-життя України та світу.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти