102

В Одесі мітингують проти проведення ґей-фестивалю


В Одесі перед будівлею обласної адміністрації близько 180 людей беруть участь в трьох пікетах: проти передачі будівлі Будинку профспілок ВМС ЗСУ, проти передачі Лермонтовського санаторію Мін'юсту і проти проведення «Маршу рівності».

В Одесі мітингують проти проведення ґей-фестивалю

Як передає УНІАН, у будівлі перебувають співробітники ОДА і проходить сесія обласної ради.

Найменша група (до 10 осіб) виступає проти проведення маршу, який заплановано в Одесі в рамках проведення 14-16 серпня фестивалю квір-культури «ОдессаПрайд-2015». Молоді чоловіки тримають плакат «Ні гей-параду в Одесі!», картинку, на якій намальована сім'я (чоловік, жінка і діти) і т. ін.

Найбільша група, яка складається, в основному, з літніх людей, виступає проти передачі Будинку профспілок. Вони тримають плакати: «Руки геть від Будинку профспілок», «Захистимо наш Будинок профспілок» тощо.

Третя група вимагає не передавати санаторій "Лермонтовський у підпорядкування Міністерства юстиції, яке, як вважають учасники протесту, зроблять із здравниці «клуб за інтересами», а прості громадяни не зможуть у ньому відпочивати і проходити оздоровлення.

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛҐБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛҐБТ-життя України та світу.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти