145

Верховний Суд Мексики визнав неконституційною заборону усиновлення дітей одностатевими парам


Раніше вищий суд скасував заборони на реєстрацію в країні шлюбів пар ґеїв і лесбійок

Верховний Суд Мексики визнав неконституційною заборону усиновлення дітей одностатевими парам

Верховний Суд Мексики ухвалив, що заборона усиновлення дітей одностатевими парам є неконституційною, повідомляє GayStarNews.

У минулий вівторок 11 серпня судді дев'ятьма голосами проти одного скасували заборону на усиновлення дітей парами ґеїв і лесбійок в південному мексиканському штаті Кампече.

Зі скаргою до суду про оскарження закону 2013 звернулася комісія з прав людини, яка стверджувала, що заборона порушує конституційне право не зазнавати дискримінації і право на створення сім'ї.

Одностатеві шлюби і усиновлення дітей одностатевими парами є законними на більшій частині території переважно католицької країни, але в декількох консервативних штатах опозиція сімейним прав ЛҐБТ-людей як і раніше сильна.

За інформацією латиноамериканського телеканалу TeleSUR, суддя-голова Луїс Марія Агуіла заявив, що суд діяв в інтересах дітей.

Агуіла зазначив: "Я не бачу проблеми в тому, щоб дитина була усиновлена ​​в суспільстві співіснування, яке переслідує якраз цю мету. Ми що воліємо бачити дітей на вулицях, а число таких дітей, згідно зі статистикою, перевищує 100,000".

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛҐБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛҐБТ-життя України та світу.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти