409

Одеська "Свобода" взяла на себе відповідальність за зрив відкриття ЛГБТ-фестивалю в Одесі


Всеукраїнське об’єднання "Свобода" взяло на себе відповідальність за зрив відкриття ЛГБТ-фестивалю в Одесі, передає УНН з посиланням на прес-службу Одеської обласної організації "Свобода".

Одеська "Свобода" взяла на себе відповідальність за зрив відкриття ЛГБТ-фестивалю в Одесі

"На жаль, ні ОДА, ні міська рада не доклали зусиль, щоб зробити неможливим проведення цього провокаційного заходу. Численні звернення громадськості й застереження так і залишилися без належної реакції. Проведення цього фестивалю, або як вони його там називають, - це ганьба для Одеси", - заявив заступник голови Одеської обласної організації ВО "Свобода" Костянтин Василець.

Варто відзначити, що 13 активістів одеської "Свободи" та членів молодіжної націоналістичної організації "Сокіл" після багатогодинного перебування в Приморському райвідділі міліції відпустили.

Нагадаємо, що невідомі напали на центр квір-культури. 

Як відомо, Одеський окружний адмінсуд заборонив проведення в Одесі «Маршу рівності», запланованого на 15 серпня в рамках фестивалю «ОдесаПрайд-2015», організаторами якого є представники ЛГБТ-спільноти. При цьому організатори фестивалю заявляли, що не проводитимуть марш за рішенням суду, однак решта запланованих заходів відбудеться.

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛҐБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛҐБТ-життя України та світу.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти