214

Вбивство на ґей-параді в Ізраїлі: трьох офіцерів поліції можуть звільнити


Міністр внутрішньої безпеки Гілад Ердал зажадав провести дорозслідування, яке стосується підготовки поліції до ґей-параду в Єрусалимі 30 липня. В ході цього заходу був здійснений теракт, в результаті якого була вбита 16-річна Шира Банкі.

Вбивство на ґей-параді в Ізраїлі: трьох офіцерів поліції можуть звільнити

16 серпня Ердан зустрівся з виконуючим обов'язки генерального інспектора поліції генерал-майором Бенці Сау і обговорив з ним висновки комісії, яка вивчала дії поліції при підготовці до ґей-параду і під час нього. Комісію з розслідування очолював генерал-майор у відставці Ісраель Іцхак.

Як повідомили з прес-служби правоохоронних органів, висновки комісії будуть опубліковані після того, як їх вивчать всі, хто має відношення до даних подій, зокрема поліцейські, чиї дії критикуються в звіті і сім'ї постраждалих.

Ізраїльські ЗМІ повідомляють, що комісія рекомендувала оголосити сувору догану начальнику єрусалимського округу поліції генерал-майору Моше Едрі, а також звільнити від займаних посад трьох високопоставлених офіцерів округу в званні підполковника і вище. Їх головними прорахунками комісія визнала недостатньо серйозну увагу, яка ними була приділена небезпеці, яка йшла від Ішая Шліселя, головного підозрюваного в скоєнні теракту.

Відзначається також, що після дорозслідування, про яке розпорядився міністр внутрішньої безпеки, висновки комісії можуть бути змінені. 

Джерело: www.newsru.co.il

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛҐБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛҐБТ-життя України та світу.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти