304

У Львові застосували "чорно-голубий піар" проти екс-заступника генпрокурора Яреми


Як повідомляє Depo.Львів, на кількох вулицях Львова невідомі розмістили наліпки з інформацією про те, що колишній суддя і заступник Генерального прокурора України Олег Бачун - гей.

У Львові застосували "чорно-голубий піар" проти екс-заступника генпрокурора Яреми

Наклеєні вони всюди: на паркоматі, на дорожніх знаках. На стінах будинків. Текст звучить так: "Олег Бачун: 50 відтінків гея". 

Найпікантніше, що буквально в 20 метрах від цього місця знаходиться ГУ УМВС у Львівській області. На його стінах наліпок нема, проте працівники міліції не тільки з задоволенням читали наліпки, а й фотографували їх на мобільні.

Голова спостережної ради товариства з додатковою відповідальністю "ЖЛ" (Житомир) (раніше - ЗАТ "Житомирські ласощі") Ігор Бойко раніше заявляв, що заступник генерального прокурора Олег Бачун вимагав у нього хабара в розмірі 30 тис. доларів щомісяця.

"Коли пан Бачун зайняв посаду, це було в серпні місяці, через кілька днів він подзвонив нашому спільному приятелеві й покликав його на зустріч, де він сказав: "Передай Ігорю (тобто мені), нехай щомісяця він платить 30 тис. доларів, і в підприємства не буде жодних проблем. Після цього я сказав, що 30 тис. доларів - це багато, пожартувавши, що можу давати 300 тис. гривень. Він написав смс: "Торг тут недоречний, акції дорожчі", - розповів Бойко. Він запевняв, що в нього є відповідні докази.

Розпочав Бачун роботу в органах прокуратури на посаді стажиста помічника прокурора Ленінського району Львова. Потім очолював Личаківський районний суд Львова. З травня 2006 року переведений на посаду судді Окружного адміністративного суду Києва. З червня 2006 по червень 2010 - голова Окружного адміністративного суду Києва.

Наказом Генерального прокурора України від 7 липня 2014 призначений заступником Генерального прокурора України - начальником Головного управління представництва та організації участі у кримінальному провадженні в суді Генеральної прокуратури України та затверджений членом колегії Генеральної прокуратури України. У лютому 2015 його звільнив з посади Генеральний прокурор України Віталій Ярема перед своєю відставкою.

Джерело: lviv.depo.ua

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛҐБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛҐБТ-життя України та світу.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти