276

США висловили жаль із приводу заборони в Одесі «Маршу рівності», а також залякування у місті ЛҐБТ-активістів


Посольство США про заборону «Маршу рівності» в Одесі: права ЛҐБТ – це права людини.

США висловили жаль із приводу заборони в Одесі «Маршу рівності», а також залякування у місті ЛҐБТ-активістів

Про це йдеться у заяві тимчасового повіреного у справах США в Україні Брюса Донаг’ю.

«Для уряду немає важливішого завдання, ніж захист фундаментальних свобод і прав людини для свого народу. Саме тому ми шкодуємо про те, що минулими вихідними в Одесі ЛҐБТ-активістам було відмовлено у праві на вільне зібрання, їх залякували, у них кидали димові шашки за те, що вони виступали за розширення громадянських прав і рівний законодавчий захист», – зазначив Донагʼю.

У посольстві наголосили, що «Одеса як живе перехрестя багатьох культур і космополітичний центр має надзвичайний потенціал, але вона має забезпечити, щоб права малозахищених груп не ігнорувалися і не забувалися і щоб усі люди мали право на життя, вільне від насильства і дискримінації».

«Як сказав Президент Обама, права ЛҐБТ – це права людини. Сполучені Штати твердо підтримують тих в Україні, хто виступає за рівні права і однаковий законодавчий захист для всіх людей, включаючи лесбійок, гомосексуалів, бісексуалів та трансгендерних осіб», – йдеться у заяві Брюса Донаг’ю.

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛҐБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛҐБТ-життя України та світу.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти