185

В Ізраїлі лікар позбувся посади після гомофобного висловлювання


Ізраїльська медична асоціація звільнила лікаря Суди Наміра з комітету з етики після того, як він заявив, що ґеї "хворі в тілах і умах" під час онлайн-форуму для лікарів.

В Ізраїлі лікар позбувся посади після гомофобного висловлювання

Медична Асоціація Ізраїлю звільнила лікаря з комітету з етики після того, як він опублікував ґомофобне висловлювання на форумі для сімейних лікарів, не підозрюючи, що близько десятка лікарів, які беруть участі в обговорюванні, є ґеями. Про це пише GayStarNews.

"Мені шкода і потрібно молитися за всіх тих, хто хворий в тілі і умах", - написав лікар Суди Намір про ґеїв і додав, що "усі вчорашні гидоти стали нормою".

Лікар залишив свій коментар після того, як учасники форуму висловили думку, що гомосексуальність є природною. Також він додав, що зараз "світська мораль не має меж і не має сильної системи цінностей, як в Торі". "Це може призвести до легітимності жахливих речей", - сказав лікар. Пізніше Намір вибачився перед іншими лікарями, щоб дотриматися хорошого тону.

"Після того, як я став в курсі справи, я написав листа з вибаченнями тим, кого образив, проте я підкреслив, що ми не будемо терпимими до цього явища і ми будемо боротися за святість землі і за чистоту сім'ї", - заявив він.

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛҐБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛҐБТ-життя України та світу.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти