330

Опитування: Католики в Німеччині підтримують одностатеві шлюби


Абсолютна більшість опитаних німецьких католиків підтримує секс до шлюбу, жінок-священиків і вінчання одностатевих пар. Целібат, з їхньої точки зору, - це пережиток минулого.

Опитування: Католики в Німеччині підтримують одностатеві шлюби

70 відсотків католиків в Німеччині вважають, що церква повинна визнавати і благословляти гомосексуальні відносини, свідчить опитування. Католики становлять 31,2 відсотки з 75 відсотків, які індефікують себе з якою-небудь релігією.  Про це повідомляє Dw.de

До жовтневого Синоду єпископів Римсько-католицької церкви з проблем сім'ї в Берліні , було представлено дослідження німецьких студентів про ставлення католиків до сексуальності. В опитуванні послідовників католицизму, проведеному учнями вузів Берліна і Мюнстера, взяли участь жителі 42 країн.

90 відсотків з 7900 респондентів в Німеччині вважають, що людей, що вступили в шлюб вдруге, не можна відлучати від причастя. 87 відсотків католиків Німеччини не проти жінок в ролі священиків. На питання про безшлюбність католицького духовенства майже стільки ж - 85 відсотків німців - відповіли, що целібат не повинен бути обов'язковим. За дошлюбні статеві стосунки висловилися 80 відсотків учасників дослідження.

У Польщі, країнах Південної Європи та Бразилії більшість опитаних виступає проти вінчання одностатевих пар. Дослідники орієнтувалися на каталог питань, підготовлений папою римським Франциском до Синоду РКЦ з проблем сім'ї.

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛҐБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛҐБТ-життя України та світу.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти