199

Мільярдер Дональд Трамп: "Боротьба за скасування одностатевих шлюбів безперспективна"


Політик став самим дружнім до ЛҐБТ кандидатом на пост президента США від Республіканської партії.

Мільярдер Дональд Трамп: "Боротьба за скасування одностатевих шлюбів безперспективна"

Кандидат у президенти США від Республіканської партії Дональд Трамп заявив, що боротьба за скасування вердикту Верховного Суду країни з питання легалізації одностатевих шлюбів є марною.

У новому інтерв'ю "Hollywood Reporter" Трамп, схоже, змінив тональність своїх висловлювань за шлюбним питання. Політик зізнався, що відвідав одностатеве весілля власника театру на Бродвеї Джордана Рота, якого він назвав "відмінним хлопцем", повідомляє GayStarNews.

На питання про те, чи є "ґей-шлюб "мертвим питанням для Республіканської партії зараз", Трамп відповів: "Деякі люди сподіваються на прийняття поправок, але цього не відбудеться".

За словами Трампа, "Конгрес не може прийняти прості речі, не кажучи вже про це питання. Тому кожен, хто робить з цього проблему, робить це з політичних причин. Верховний Суд сказав своє слово".

Раніше на цьому тижні Трамп заявив, що людей не повинні звільняти з роботи просто за те, що вони є гомосексуалами. Тим самим він став самим ЛҐБТ-дружнім з усіх 16 кандидатів від Республіканської партії США.

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛҐБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛҐБТ-життя України та світу.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти