333

В Австралії 16-річним можуть дозволити займатися анальним сексом


Зміни до законодавства можуть бути внесені, щоб уникнути обмеження прав гомосексуалів

В Австралії 16-річним можуть дозволити займатися анальним сексом

Влада австралійського штату Квінсленд задумалась про зниження віку згоди при анальному сексі до 16 років. Як повідомляє The Brisbane Times, з ініціативою виступила Іветт Д'Ат, яка займає посади генерального прокурора штату, міністра юстиції і міністра з підготовки кадрів, а також є членом законодавчих зборів штату.

На сьогоднішній день, Квінсленд є єдиним в Австралії штатом, де законодавчо прописана різниця між анальним і вагінальним сексом. У першому випадку вік згоди настає в 18 років, а в другому - в 16. Зміни до законодавства можуть бути внесені, щоб уникнути обмеження прав гомосексуалів. «Уряд усвідомлює заклопотаність ЛҐБТ-спільноти цією невідповідністю. Зокрема, їх претензії полягають в тому, що закон є дискримінаційним і заважає молодим людям», - уточнила Д'Ат.

Найближчим часом в Квінсленді створять експертну комісію, яка повинна буде оцінити наслідки зниження віку згоди при анальному сексі. У групу, зокрема, увійдуть представники системи охорони здоров'я. Д'Ат зазначила, що також будуть проведені консультації з лесбійками, ґеями, бісексуальним та транссексуальним  людям з питань, які можуть торкнутися їхні інтереси.

У 1989 році Австралія виключила гомосексуальнысть зі списку кримінальних злочинів. Зараз різні форми одностатевих союзів (цивільні партнерства або цивільні союзи) реєструються у всіх штатах країни. При цьому підхід до ювенальної юстиції в Квінсленді більш суворий, ніж в інших штатах країни.

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛҐБТ-порталу України в ВКонтакте, Twitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛҐБТ-життя України та світу.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти