560

Дослідження: Жінки більш схильні до бісексуальності


Згідно з результатами нового дослідження, жінки більш схильні до бісексуальності, ніж чоловіки, і в три рази частіше міняють сексуальну орієнтацію в проміжку від 20 до 30 років, пише GSN.

Дослідження: Жінки більш схильні до бісексуальності

Автор дослідження вивчила біографії 5018 жінок і 4191 чоловіків у США, розглядаючи період з підліткового віку до повноліття. Дослідження показало, що жінки "більш гнучкі і легше пристосовуються", ніж чоловіки, які з більшою ймовірністю відносять себе до 100% ґетеросексуалів або гомосексуалів.

Елізабет Аура МакКлінток, доцент соціології в університеті Нотр-Дам, каже, що можливість вступити в романтичний зв'язок може вплинути на сексуальну орієнтацію жінок - але не чоловіків.

"Жінки, яких достатньою мірою привертають партнери обох статей, можуть стати строго ґетеросексуальними, якщо у них хороші шанси знайти партнера протилежної статі", - говорить вона.

"Якщо у жінки відразу склалися стосунки з чоловіками, чого від неї чекає суспільство, вона може ніколи не спробувати відносини з іншою жінкою. Але якщо бісексуальній жінці складно знайти партнера для ґетеросексуальних відносин, вона з більшою ймовірністю піде на експеримент з партнеркою-жінкою".

Дослідження МакКлінток показують, що жінки освічені й фізично привабливі частіше вважають себе "на 100% ґетеросексуальними" - імовірно це пов'язано з тим, що у них більше можливостей вибрати собі підходящого партнера-чоловіка.

Примітно, чоловіки з вищою освітою рідше вважають себе "на 100% ґетеросексуальними", але фізична привабливість чоловіків не надає явного впливу на їх орієнтацію.

"Чоловіки рідко відчувають потяг і до чоловіків, і до жінок, - сказала МакКлінток. - Сексуальність чоловіків в цьому відношенні менш гнучка. Якщо чоловіка залучають партнери тільки однієї статі, можливість вступити у відносини з партнером іншої статі чи якось вплине на його орієнтацію ".

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛҐБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛҐБТ-життя України та світу.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти