260

Опубліковано листи Алана Тьюрінга під час "лікування"


Листи Алана Тьюрінга, в яких розкрито переживання вченого у зв'язку з забороненою в той час гомосексуальністю, стали доступні громадськості, повідомляє GSN.

Опубліковано листи Алана Тьюрінга під час "лікування"

Легендарний фахівець з розкриття шифрів і геніальний вчений часів Другої світової війни був засуджений до хімічної кастрації після того, як його визнали винним у скоєнні "грубої непристойності": зв'язки з чоловіком.

Листи, адресовані померлому торік літературному діячу Ніку Фербанку, розповідають про "абсурдні сни" Алана Тьюрінга про його сексуальність, його стосунки з матір'ю і прагненні знайти справжню любов. Уривки з листів були вперше опубліковані в газеті The Guardian, а з повним текстом можна буде ознайомитися в книзі "Професор: розшифрований Алан Тьюрінг", написаної племінником Тьюрінга, сером Дермотом Тьюрінгом.

Тьюрінг писав: "Я бачив сон, який цілком очевидно вказує на те, що я на шляху до гетеросексуальності - хоча я не відчуваю у зв'язку з цим ентузіазму ні уві сні, ні наяву ...

... Мама гостювала у мене, і ми, здається, набагато краще ладнаємо тепер. Я прочитав їй лекцію на тему сексуальної освіти, і вона непогано все сприйняла. Минулої ночі я бачив досить абсурдний сон, в якому я питав у матері її думку про те, чи варто мені лягти в ліжко з якимись чоловіками. Вона сказала: "Ох, ну ладно, але не ходи потім по будинку голим, як раніше".

Про поїздку до французького табору в Корфу: "Я збираюся лежати під сонцем, говорити по-французьки і сучасною грецькою і займатися любов'ю, хоча стать і національність партнера ... під питанням. Якщо чесно, цілком можливо, що цей пункт взагалі буде повністю виключено з порядку. Я хочу постійних відносин, і, можливо, не зможу приймати пропозиції, природа яких не передбачає сталості ".

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛҐБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛҐБТ-життя України та світу.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти