155

Мер Венеції: У моєму місті не буде ніяких ґей-прайдів


На новий напад гомофобії Бруняро вже відреагували правозахисники

Мер Венеції: У моєму місті не буде ніяких ґей-прайдів

 54-річний мер Венеції Луїджі Бруняро назвав гей-паради "вершиною кічу" і пообіцяв, що "У моєму місті не буде ніяких ґей-прайдов. Нехай вони (ґеї - ред.) відправляються в Мілан, щоб займатися цим, або марширують біля власних будинків ... "- пише" La Repubblica ".

На новий напад гомофобії Бруняро вже відреагували правозахисники, які заявили у відповідь, що Венеція - це зовсім не особисті угіддя колишнього власника баскетбольного клубу. Так, в організації "Arcigay", яка проводить ґей-паради в італійських містах, висловили впевненість у тому, що час правління скандального і недосвідченого політика довго не триватиме, "враховуючи те, яким дурнем він себе виставляє".

Нагадаємо, що Бруняро - правий політик з поганою славою далеко за межами Італії. Нещодавно він прийняв рішення заборонити використання в шкільному викладанні книг, що розповідають про одностатеві або неповних сім'ях.

Раніше Елтон Джон у своєму мікроблозі назвав Бруняро ханжею і дурнем. Так музикант відреагував на спроби введення цензури в бібліотеках Венеції. Невдоволення діями Бруняро зростає. У липні більше 250 італійських письменників обурилися його рішенням про вилучення зі шкіл книг про одностатеві стосунки. У листі меру вони попросили зняти з книжкових полиць по всьому місту і їх власні твори на знак солідарності з авторами заборонених книг.

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛҐБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛҐБТ-життя України та світу.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти