236

«Дні рівності та гордості» в Миколаєві пройдуть під гаслом «Це й моя Батьківщина»


З 2 по 6 вересня 2015 року в місті Миколаєві, Громадська організація «Асоціація ЛГБТ «ЛІГА» буде проводити правозахисний захід «Дні рівності та гордості».

«Дні рівності та гордості» в Миколаєві пройдуть під гаслом «Це й моя Батьківщина»

"Мета цього соціального проекту – сприяти діалогу різних спільнот на регіональному рівні шляхом проведення культурно-спортивних та навчальних заходів, які руйнують стереотипи й соціально-культурні бар'єри, що перешкоджають геям і лесбіянкам почуватися повноцінними учасниками українського суспільства", - йдеться у заяві організації.

Ми усі пам’ятаємо події Революції гідності дворічної давнини. Українці вийшли на Майдан незалежності, щоб довести, що Україна – це частина Європи. Вони боролися під гаслом «Рівність. Гідність. Незалежність».

З того часу життя українців значно змінилося, відбулося сприйняття європейських цінностей більшою частиною громадян країни. Але, нажаль, українські чиновники знову і знову маніпулюють свідомістю громадян, поділяючи людей за ознакою сексуальної орієнтації та гендерної ідентичності. Праві та радикальні політичні партії та окремі політичні діячі використовують такі поняття, як родина, релігія, моральні та особливо традиційні цінності для того, щоб розколоти українське суспільство на «традиційну більшість» та «інакшу меншість», щоб очорнити ряд соціальних груп, включаючи спільноту ЛҐБТ.

Асоціація ЛҐБТ «ЛІГА», у співпраці з іншими молодіжними та правозахисними організаціями створюють умови для взаємодії та комунікації різних спільнот на регіональному рівні. 

Основним заходом, на якому організація акцентує увагу в цьому році це Культурний ЛҐБТ-майдан – відкритий творчій простір, який створений для діалогу з українським суспільством через культурні цінності, такі як мистецтво, театр та кіно. У рамках правозахисного заходу «Дні рівності та гордості» відбудуться ряд спортивних та просвітницьких заходів для волонтерів та ЛГБТ-активістів, а також заплановано проведення публічної акції «Це й моя Батьківщина» у співпраці з іншими організаціями.

Учасники та гості заходу вирішили вшанувати пам’ять людей, які віддавали своє життя за нову європейську Україну, покладанням квітів до пам’ятника «Небесної сотні» у місті Миколаєві.

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛҐБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛҐБТ-життя України та світу.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти