195

В Києві ЛҐБТ-спільнота проведе акцію проти безкарності праворадикалів


Це спроба звернути увагу на заборону свободи самовираження

В Києві ЛҐБТ-спільнота проведе акцію проти безкарності праворадикалів

30 серпня біля КМДА з 13.00 до 14.00 відбудеться публічна акція «Скоро мене не стане», організована активістами та представниками ЛҐБТ-спільноти України. Її мета − заявити про систематичне порушення прав ЛҐБТ після Євромайдану. Акція «Скоро мене не стане» − це спроба звернути увагу на заборону свободи самовираження, свободи слова та свободи мирних зібрань для ЛҐБТ-людей в Україні. Про акцію офіційно повідомили КМДА.

«Ми обурені подіями навколо маршу рівності і того, що винні праворадикали не були покарані і засуджені. У Європі права людини рівні для всіх і всі мають право заявити про їх порушення. В Україні ми бачимо, як ситуація значно погіршилася після Євромайдану. Влада відкрито заграє і боїться праворадикалів, мало того, депутати від правих партій відкрито дозволяють собі пишатися насильством щодо ЛҐБТ, їхні дії не переслідуються за законом», − прокоментувала для Cultprostir Олена Шевченко, правозахисник, співголова всеукраїнської спілки «Рада ЛҐБТ-організацій України».

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛҐБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛҐБТ-життя України та світу.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти