196

ЛҐБТ-активісти провели акцію-перформанс під стінами КМДА


30 серпня в Києві було проведено акцію-перформанс, спрямовану на захист прав ЛҐБТКІ-спільноти, під назвою “Скоро мене не стане”. Акція відбулася о 13 годині біля Київської міської державної адміністрації за участі громадської організації “Інсайт” та інших ЛГБТКІ-активісток та активістів.

ЛҐБТ-активісти провели акцію-перформанс під стінами КМДА

Організаторка акції виконала перформанс, у ході якого вона лежала на землі, накрита райдужним прапором та плакатом з написом “Скоро меня не станет”. Інші участниці та участники стояли навколо та тримали плакати “За свободу слова”, “Всі різні всі рівні”, “Имею право быть”, “Не соромно бути геєм, лесбійкою чи трансгендер*кою, соромно бути невігласом і гомофобом” та інші, які можна побачити на фото. Про це пише громадська організація  "Інсайт".

«Мета акції - привернути увагу до проблеми правого екстремізму в Україні. В останній рік почастішали випадки нападів правих радикалів на мирні ЛҐБТ-акції та заходи. Підпал кінотеатру «Жовтень», напад «Правого сектору» на КиївПрайд. Ми вимагаємо рівних прав та захисту від насильства і дискримінації!» - написала на своїй сторінці в Facebook ЛҐБТ-активістка Олена Шевченко.

Нагадаємо, що зараз триває збір підписів під петицією до Президента України з вимогою гарантувати захист від дискримінації для ЛГБТ в Конституції України. Підписати петицію. Аби петицію взяли до розгляду, потрібно, аби її підписало 25 тис. людей.

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛҐБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛҐБТ-життя України та світу.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти