418

На Queer Home у Кривому Розі було скоєно напад


Увечері, 30 серпня, близько 20:30, невідомими в масках було скоєно напад на Queer Home у Кривому Розі.

На Queer Home у Кривому Розі було скоєно напад

Нападники закидали ком'юніті-центр димовими шашками і розгромили приміщення. При спробі зупинити злочинців один з відвідувачів центру зазнав нападу і був "оглушени". На поточний момент він знаходиться у відділенні швидкої допомоги, інформація про його стан уточнюється. Про це повідомляє «Гей-альянс Україна».

Днем раніше, в ніч з 29 на 30 серпня, в Кривому Розі було скоєно напад на закриту ЛГБТ-вечірку.

Близько 2:00 ночі в двері кафе, в якому проводилося закритий захід, увірвалися близько 20 осіб у масках і побили відвідувачів. За словами очевидців на нападників були футболки з символікою Правого Сектора. На місце події прибули співробітники міліції, і практично всі нападники були відпущені. Протоколи за всю братію писав Антон Кравченко, лідер криворізького автомайдану.

Восени 2014 Антон Кравченко був одним з учасників нападу на прокурора і фігурує в судовому розгляді в якості обвинуваченого.

«Гей-альянс Україна» заявила, що «Однією з головних функцій держави є захист громадян. ГАУ звертається до правоохоронних органів з вимогою не тільки покарати винних у сьогоднішньому інциденті, але і прийняти всі можливі заходи щодо захисту життя, здоров'я, основних прав громадян України».

Нагадаємо, що зараз триває збір підписів під петицією до Президента України з вимогою гарантувати захист від дискримінації для ЛГБТ в Конституції України. Підписати петицію. Аби петицію взяли до розгляду, потрібно, аби її підписало 25 тис. людей.

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛҐБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛҐБТ-життя України та світу.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти