220

Папа Франциск подякував авторці дитячої книжки про ЛҐБТ, яку раніше забороненив мер Венеції


У своєму зверненні до італійської дитячої письменниці Франчесці Парді, що є автором книги «Чому в тебе дві мами», Франциск побажав їй і її партнерці «ще більш плідної роботи в ім'я служіння юним поколінням».

Папа Франциск подякував авторці дитячої книжки про ЛҐБТ, яку раніше забороненив мер Венеції

Парді, яка навіть не є католичкою, відправила Франциску екземпляри своїх книг після того як потрапила під вогонь критики з боку християнських активістів.

«У моїх книгах представлені різні типи сімей без жодної спроби насадження їх в якості моделі, - сказала Парді агентству AFP, хвалячи тата за проявлені« повага і гідність »до неї, її дружині та їхній чотирьом дітям. - Для мене було не настільки важливо, щоб це сказав саме Папа, адже я не католичка».

У книзі "Маленьке яйце" (Piccolo uovo) Франческа Парді описує пригоди яєчка, яке на своєму шляху зустрічає, зокрема, самців пінгвінів, які виховують пінгвіненят, а також двох кролиць і їхніх маленьких кроленят.

Кілька днів тому Франческа Парді отримала лист, відправлений секретаріатом понтифіка. У листі йдеться, що Папа Римський дякує її за ідею і емоції, які у нього викликала книга, і сподівається, що автор буде і далі працювати для молодого покоління і в ім'я розширення загальнолюдських і християнських цінностей.

"Я не думаю, що Папа Франциск підтримує одностатеві сім'ї, - говорить Франческа Парді. - Але він розуміє, що світ різнорідний і у геїв і лесбіянок повинні бути права".

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛҐБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛҐБТ-життя України та світу.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти