235

Андрій Сайчук підтримав петицію з вимогою гарантувати захист від дискримінації для ЛҐБТ в Конституції України


Журналіст і ведучий «Громадського ТБ та радіо», автор програми «Дорогі депутати» Андрій Сайчук підтримав петицію до Президента України з вимогою гарантувати захист від дискримінації для ЛҐБТ в Конституції України

Андрій Сайчук підтримав петицію з вимогою гарантувати захист від дискримінації для ЛҐБТ в Конституції України

Про це він написав на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook:

"Навіть не знав що в нашій Конституції немає заборони на дискримінацію за сексуальну орієнтацію. Так що підтримую ініціативу ЛҐБТ спільноти - їх вимога цілком справедлива. Тим паче, що вона відповідає духові і букві конвенції ООН".

Петицію "Конституція України має гарантувати захист від дискримінації для ЛГБТ", вже підписало 609 людей, для того аби її взали на розгляд повинно бути більше 20 тис. підписів. Підписати петицію.

Нагадаємо, що Президент України Петро Порошенко підписав у п’ятницю указ, яким затвердив порядок розгляду електронної петиції, адресованої президентові, та дав старт роботі сайту для подання цих петицій – petition.president.gov.ua. Після запуску там з'явилося cім петицій на тему ЛҐБТ.

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛҐБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛҐБТ-життя України та світу.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти