458

Британський регбіст зробив камінг-аут


Стенлі думав про самогубство, бо вважав, що правда про особисте життя зруйнує його кар'єру.

Британський регбіст зробив камінг-аут

 23-річний Сем Стенлі, який грає за регбійний клуб "Сарацини", став першим англійським профі в цьому виді спорту, який заявив про свою гомосексуальність.

В інтерв'ю "Sunday Times" Стенлі розповів, що років п'ять тому він стояв на мосту з видом на шосе в Ессексі і думав про те, щоб розлучитися з життям. Проте, озираючись назад, він зрозумів - стрибнути вниз було б смішно, як ніби можна одним махом позбутися болю.

Стенлі думав про самогубство, бо вважав, що правда про особисте життя зруйнує його кар'єру. Свою гомосексуальність він усвідомив ще в 10-річному віці і сподівався, що час все розставить на свої місця, навіть почав відносини з дівчиною, але ... Відразу ж з'ясувалося, що найменше коштувало турбуватися про кар'єру. Колишні одноклубники Стенлі по "сарацинами" вже підтримали старого друга в офіційному мікроблозі команди. "Люблю і пишаюся", - відгукнувся і брат Сема, теж регбіст.

Спортсмен народився в сім'ї англійки і самоанцям. Його брат Майк Стенлі грав за Самоа в Кубку світу з регбі, а дядько колись виступав за команду Нової Зеландії. Стенлі грав за "сарацинами" з 2010 року. У 2014 після травми він приєднався до лондонського клубу "Ілінг Трейлфайндерс".

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛҐБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛҐБТ-життя України та світу.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти