153

На Філіпінах архієпископ заборонив прихожанам відвідувати одностатеві весілля


Глава філіппінської архиєпархії Лінгайен-Дагупан монсеньйор Сократ Вільеґас заявив, що одностатеві союзи ніколи не можуть був визнані церквою, і заборонив своїм парафіянам відвідувати ґей-весілля, повідомляє Newsru.

На Філіпінах архієпископ заборонив прихожанам відвідувати одностатеві весілля

"Католики не можуть брати участь ніяким чином і не повинні відвідувати цивільні або релігійні церемонії, які присвячені створенню гомосексуальних союзів", - наполягає президент Конфедерації католицьких єпископів Філіппін.

Архієпископ Вільеґас заявив, що одностатеві союзи не мають під собою біологічних і антропологічних підстав. "Вони не в змозі внести свій внесок у дітонародження і виживання людської раси, стало бути, було б несправедливо надати їм можливість отримати юридичне визнання, а також привілеї та переваги, як традиційним сім'ям", - сказав він.

В даний час на Філіппінах нелегалізовані одностатеві шлюби. Населення країни складає близько 100 млн осіб, в більшості своїй це католики.

При цьому представники ЛҐБТ-спільноти не втрачають надії домогтися змін у Сімейному кодексі. Зараз їх ініціатива розглядається Верховним судом країни.

Слід зазначити, незважаючи на категоричне неприйняття католицьким духовенством одностатевих шлюбів, священнослужителі закликають своїх парафіян "беззастережно" любити своїх близьких - ґеїв і лесбіянок.

"Це повинна бути чиста любов. Слід уникати будь-якого схвалення їх гомосексуального способу життя", - пояснив архієпископ Вільегас.

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛҐБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛҐБТ-життя України та світу.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти