454

Bloomberg: Іспанія стала лідером у сфері ґей-туризму Європи


Видання Bloomberg посилаючись на аналітичну організацію "LGBT Capital" заявляє, що Іспанія стала найпопулярнішою країною для туризму предстаників ЛҐБТ.

Bloomberg: Іспанія стала лідером у сфері ґей-туризму Європи

Іспанія з конфсервативної та гомофобної країни, перетворилась у країну-лідера в сфері ґей-туризму Європи. Кожного року ґеї та лесбійки приносят в економіку країни понад 6.6 млрд. доларів. Світовим же лідером залишаються Сполучені Штати, де економіка країни отримує від ЛҐБТ-туризму щорічний дохід у розмірі 21,5 мільярда доларів. Про це повідомляє видання "Bloomberg" з посиланням на "LGBT Capital".

В останні роки Іспанія стала популярним туристичним напрямом, де ґеї та лесбіки можуть почувати себе вільно, навідміно від своєї Батьківщини, за що вони готові платити. У звіті відзначають, що внесок ЛҐБТ-туристів вкрай важливий для зростання іспанської економіки, де на туристичну сферу припадає 12% робочих місць. 

Шлях Іспанії до до прийняття ЛҐБТ тривав 30 років. До 1975 року країна перебувала під диктатурою, а вже у 2005 році стала трьою європейською державою, яка дозволила одностатеві шлюби, після Нідерландів (2001) та Бельгії (2003).

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛҐБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛҐБТ-життя України та світу.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти