189

Рада Безпеки ООН обговорила проблему насильства над представниками ЛҐБТ


На початку минулого тижня відбулося безпрецедентне засідання Ради Безпеки ООН, присвячене насильству над ЛГБТ.

Рада Безпеки ООН обговорила проблему насильства над представниками ЛҐБТ

Рада Безпеки ООН занепокояна діями бойовиків ІГІЛ. Представників ЛГБТ забивають камінням і скидають з дахів будинків, відрізають голови і розстрілюють, тільки за те, що вони не такі, як усі.  Зовсім недавно вони скинули з даху будівлі дев'ять осіб, яких звинуватили в гомосексуальності, повідомляє Радіо ООН.

"Вбивства представників ЛГБТ бойовиками ІГІЛ стає все більш демонстративними. Мотивуючи свою середньовічну жорстокість релігійними принципами, терористичне угруповання відкрито бере на себе відповідальність за десятки страт представників ЛГБТ", - прокоментувала ситуацію заступниця Генерального секретаря ООН Яна Еліассона.

Посол США в ООН Саманта Пауер вже назвала цю зібрання історичним кроком. Після засідання Ради вона поспілкувалася з журналістами, зазначивши, що представники ЛҐБТ стають жертвами не тільки ІГІЛ, але й інших подібних угруповань по всьому світу:

«Існують країни, де за одностатеві стосунки передбачена кримінальна відповідальність. У деяких країнах суспільство відмовляється приймати представників ЛҐБТ, як це було і 20-30 років тому. Сьогоднішнє засідання - це знак того, що розгляд цих проблем включається до порядку денного ООН».

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛҐБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛҐБТ-життя України та світу.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти