527

Вийшов трейлер фільму про першого трансґендера, який змінив стать


Автори фільму "The Danish Girl" представили офіційні трейлер фільму.

Вийшов трейлер фільму про першого трансґендера, який змінив стать

Вийшов трейлер фільму в якому британський актор Едді Редмейн, ( цього року був удостоєний премії "Оскар" за роль у фільмі "The Theory of Everything"), у новому фільмі "The Danish Girl" він зіграв трансґендерну жінку Лілі Ельбі, що була першою в історії, хто пройшов хірургічну операцію зі зміни статі.

 

Режисером фільму "The Danish Girl" виступив Том Гупер. Том був удостоєний "Оскара" за іншу біографічну драму "The King’s Speech".

"The Danish Girl" - це байопік, в основі якого лежить реальна історія Лілі Ельбі (1882-1931). Лілі була першопочатково художником-пейзажистом, який зрозумів, що потребує корекції статі.

Лілі Ельбі до трансґендерного переходу була одружена на ілюстраторці і художниці Ґерді Ґоттліб, проте після зміни статі їх шлюб був анульований.

Фільм "The Danish Girl" вийде на великі екрани 1 січня 2016 року, в розпал сезону кінематографічних нагород. Подейкують, що у цього фільму Тома Гупера є всі шанси отримати декілька "Оскарів".

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛҐБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛҐБТ-життя України та світу.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти