279

В Австралії експерти з питань здоров'я виступили за легалізацію одностатевих шлюбів


Асоціація суспільної охорони здоров'я Австралії (PHAA) і Рада з навчальної Асоціації суспільної охорони здоров'я (CAPHIA) закликали уряд Австралії припинити перешкоджати зусиллям щодо легалізації одностатевих шлюбів в Австралії

В Австралії експерти з питань здоров'я виступили за легалізацію одностатевих шлюбів

Генеральний директор PHAA Майкл Мур і голови CAPHIA Катерина Беннетт і Колін Фішер написали лист до всіх членів Палати представників і сенаторів, зазначивши в ньому великий обсяг досліджень, які показують, що маргіналізація окремих груп у суспільстві впливає на загальний добробут. Про це повідомляє GayStarNews.

В листі йдеться про те, що ВООЗ визнає проблему поганого психічного здоров'я в якості глобального виклику і зазначає, що ЛҐБТ частіше перебувають у депресії та вчиняють самогубство. Зазначаючи, що це пов'язано з соціальною ізоляцією, стигмою та дискримінацією.

Законопроект, який легалізує одностатеві шлюби, подано на розгляд до австралійського парламенту. Однак він має мало шансів на успіх через жорстку позицію прем’єра Тоні Ебботта.

Прем’єр-міністр країни, який колись навчався на католицького священика, давно виступає проти змін до шлюбного законодавства. Ебботт у якості компромісу пообіцяв: якщо його уряд збереже владу на виборах наступного року, він дозволить громадськості висловитися з питання ґей-шлюбів на референдумі.

Однак останні соцдослідження доводять, що австралійці на наступних виборах віддають перевагу представникам Лейбористської партії, йдеться у повідомленні. Її лідер Білл Шортен пообіцяв легалізувати ґей-шлюби у разі перемоги на виборах.

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛҐБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛҐБТ-життя України та світу.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти