225

В Києві відбудеться презентація журналу Pride Україна


15 вересня о 19 годині у вільному просторі Freud house відбудеться презентація першого в Україні адвокаційного журналу про ЛҐБТ-спільноту українською мовою "Pride Україна" та дискусія на тему: "Чи думають про права людини під час війни?"

В Києві відбудеться презентація журналу Pride Україна

Модератором дискусії буде журналістка Ірина Славінська.

Учасниками та учасницями дискусії стануть: народна депутатка України Світлана Заліщук, виконавчий директор ВБО "Точка опори", правозахисник Богдан Глоба, координатор ініціативи "Культурний цех", радіоведучий Сергій Кошман, директорка Amnesty International Ukraine Тетяна Мазур.

Візія творців журналу – відкрите і толерантне суспільство з рівними правами, можливостями та розмаїттям. Саме це автори заклали в новий журнал "Pride Україна". Всередині журналу можна прочитати про нову українську поліцію на захисті прав людини, про адвокацію прав ЛГБТ-спільноти Світланою Заліщук та Григорієм Немирею в парламенті, історію пошука Бога від Володимира Бєглова, знайти інфографіку та ще багато цікавого.

Вхід на презентацію та дискусію безкоштовний. Тим, хто хоче отримати примірник журналу Pride Україна потрібно заповнити гугл-форму https://goo.gl/5IYztF

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛҐБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛҐБТ-життя України та світу.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти