205

Конфлікт між ЛҐБТ та "ПС" в Миколаєві: чиновники перекладають відповідальність


Голова Миколаївської облдержадміністрації Вадим Меріков вирішив не брати участь у вирішенні конфлікту між представниками ЛҐБТ-спільноти та «Правого сектора», переклавши відповідальність за це на миколаївського міського голову Юрія Гранатурова.

Конфлікт між ЛҐБТ та "ПС" в Миколаєві: чиновники перекладають відповідальність

Про це Голова Миколаївської облдержадміністрації повідомив у соціальній мережі Facebook.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що «Асоціація ЛГБТ «ЛІГА »в рамках правозахисного заходу« Дні рівності і гордості» запланувала вшанувати пам'ять Героїв Небесної Сотні в Миколаєві. Така ідея не сподобалася представникам «Правого сектору» - вони закликали висловити протест проти акцій і заходів ЛГБТ. Після цього «Асоціація ЛГБТ «ЛІГА» звернулась до голови ОДА Миколаївщини Вадима Мерікова, як гаранта Конституції, не допустити дискримінації та зриву акції.

Меріков ж у відповідь на це заявив, що «дозвіл або відмову у проведенні мирних акцій представниками політичних партій та громадських об'єднань - це компетенція органів місцевого самоврядування», таким чином переклавши відповідальність на міського голову Юрія Гранатурова.

Відзначимо, що голова ОДА є представником Президента України і, відповідно, гарантом дотримання закону в області. Згідно зі статтею 13 Закону України про місцеві державні адміністрації, до компетенції ОДА належить вирішення, зокрема, питань забезпечення законності, охорони прав, свобод і законних інтересів громадян.

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛҐБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛҐБТ-життя України та світу.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти