401

Путін та Кирил на сторінках православного ґей-календаря


Поліграфічне видавництво Orthodox Calendar показало обкладинку найскандальнішого календаря наступного року, на якій зображений Путін і Патріарх Кирил в недвозначних образах.

Путін та Кирил на сторінках православного ґей-календаря

Девіз видавництва, яке випускає календар "Свобода слова, єдність і толерантність"

Календар 2016 року - це фотоісторія, яка розповідає про подорож славнозвісного члена партії "Єдина Росія" Віталія Мілонова по загниваючій в пороці Європі, щоб знайти і випробувати на собі всі гріхи і сексуальні збочення, які засуджуються главою РПЦ Патріархом Кирилом та Президентом Російської Федерації Володимиром Путіним.

Продукція доступна для продажу у всьому світі на Orthodox-Calendar.com. Великі представництва Православного календаря є у Великобританії, Голландії, Франції і навіть на Тайвані. У зв'язку з величезної популярності, Православний календар став випускати свічки, футболки з принтами, сувеніри і навіть презервативи на тему православ'я і одностатевої любові.

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛҐБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛҐБТ-життя України та світу.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти