385

«Добра листівка» була презентована в книгарні "Є"


У столичній книгарні «Є» відбулася презентація ювілейного, десятого, накладу поштових листівок від проекту «Добра листівка».

«Добра листівка» була презентована в книгарні "Є"

Як розповіли засновники проекту Ілля Стронґовський та Лілія Омельяненко, основна їхня мета – збирати кошти на підтримку сімей з дітьми з особливими потребами та їхню реабілітацію за допомогою поширення листівок із зображеннями відомих художників, дизайнерів та ілюстраторів. Про це повідомляє Радіо Свобода.

Раніше, Ілля Стронґовський в інтерв'ю ЛҐБТ-порталу детально розповів про проект «Добра листівка» та про те, як він виник. Новий наклад листівок вирізняється тим, що до його створення долучилися чимало художників з усього світу. Купити листівку зараз.

«Загалом, за час існування проекту ми випустили більше 300 листівок від понад 100 авторів із 25 країн світу», – розповів дизайнер Ілля Стронґовський.

Серед українських художників, роботи яких можна знайти на листівках, – Іван Марчук, Олександр Ройтбурд, Владислав Шерешевський, Іван Семесюк, Андрій Єрмоленко та багато інших.

Співзасновник розповів, що ілюстрації, відібрані для друку, не обмежуються просто красивими роботами, а часто мають соціальне навантаження – це теми війни і повернення з АТО, патріотики, видатні особистості, стріт-арт і навіть чомусь неприйнятна для декого тема рівності прав, зокрема, прав ЛГБТ.

11

За час існування проекту (а заснований він був під час Революції гідності) з продажу листівок було зібрано понад 150 тисяч гривень для дітей з особливими потребами.

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛҐБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛҐБТ-життя України та світу.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти