217

На злодієві шапка горить: український тенісист заявив, що його найкращий друг ґей, його перукар ґей і взагалі він не проти ґеїв


"Друга ракетка" України Сергій Стаховський прокоментував своє недавнє повідомлення про те, що ATP планує «ввести цензуру».

На злодієві шапка горить: український тенісист заявив, що його найкращий друг ґей, його перукар ґей і взагалі він не проти ґеїв

Як пише NYTimes.com цього літа широкий резонанс викликали висловлювання Стаховського про гравців, які є ЛҐБТ - багатьма вони були сприйняті як прояв гомофобії.

За пропонованим правилом, ще не затвердженому ATP, Асоціація зможе карати гравців за будь-які коментарі, які вважатиме такими, що порочать теніс. 29-річний Стаховський стверджує, що саме його слова послужили приводом для цієї ініціативи.

«Вони зрозуміли, що нічого не можуть мені зробити. Тому тепер вони змінюють правила».

Також 60-й номер рейтингу ATP в USA Today розповів про свої слова, які викликали великий медійний ажіотаж: про те, що в чоловічому турі ґеїв немає, в той час як половина тенісисток - лесбійки, через що він не хотів би, щоб його дочка грала в теніс.

«Так, серед тенісисток багато лесбійок. Але я не маю нічого проти цього. Мій найкращий друг - ґей. Мій перукар теж. У мене хороші стосунки з багатьма тенісистками, так що я знаю, що діється в жіночій роздягальні. Але я все це говорив не до того, щоб, якщо хтось зізнається в нетрадиційній орієнтації, його почнуть утискати. Мені взагалі все одно. Кожен має право бути тим, ким хоче, і ніхто не має права вказувати комусь, що йому робити зі своїм життям. Я не вважаю, що тенісне співтовариство стане погано ставитися до когось, хто зробить камінг-аут.

От є 100, 128 хлопців в одному місці. Якщо хтось не такий, як усі, це ж буде помітно, розумієте? У роздягальні, де половина з нас ходить в рушниках, невже ніхто б нічого не помітив, будь там що? На даний момент нерозумно стверджувати, що серед тенісистів є ґеї, враховуючи, що ми про жодного не знаємо.

Щодо моєї дочки, то моє небажання віддавати її в теніс не має ніякого відношення до атмосфери в жіночій роздягальні. Просто я не хочу для неї життя професійного спортсмена», - сказав Стаховський.

Раніше, Стаховський заявив, що боїться віддавати доньку у теніс, тому що там половина - лесбійки, а також, що в АТР «нормальна атмосфера» і в кістяку рейтингу 100 кращих тенісистів ґеїв точно немає. На ці зяви зреагувало керівництво Асоціації тенісистів-професіоналів і пообіцяло його покарти.

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛҐБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛҐБТ-життя України та світу.


 

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти