177

"Спірними" назвали в Кремлі заяви Едварда Сноудена про переслідування ЛҐБТ в Росії


У Кремлі вважають "спірними" вислови Едварда Сноудена про Росію, що пролунали в його промові на церемонії присудження норвезької премії імені письменника і гуманіста Бйорнстьєрне Бйорнсона.

"Спірними" назвали в Кремлі заяви Едварда Сноудена про переслідування ЛҐБТ в Росії

Прес-секретар президента Росії Дмитро Пєсков напередодні сказав, що в Кремлі не здивовані точкою зору Сноудена, оскільки "подібні тези нерідко озвучуються іншими представниками і в Росії, і за кордоном".

Пєсков назвав думка Сноудена "спірним", проте додав, що "у нього є своя точка зору". "Так, він живе в Росії, але це не означає, що йому нав'язується щось", - цитує Пєскова ТАСС.

Раніше, колишній співробітник ЦРУ та Агентства національної безпеки США, що ховається від влади США на території Росії, назвав "докорінно неправильним" "прагнення російської влади все сильніше контролювати Інтернет і приватне життя, а також вирішувати, яким чином людям доречно або недоречно висловлювати свою любов один до одного".

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛҐБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛҐБТ-життя України та світу.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти