460

Іспанська поліція відгуляла своє перше ґей-весілля


Молодята одружилися в поліцейській формі

Іспанська поліція відгуляла своє перше ґей-весілля

Ґей-шлюби стали законними в Іспанії ще в 2005 році, проте Чема та Іонафана стали першою ґей-парою поліцейських, які узаконили свої стосунки. Свято відбулося в місті Херес-де-ла-Фронтера. На весіллі була присутня велика кількість колег пари, наречені були вдягнені в святкове поліцейське вбрання.

Чема заявив іспанській радіостанції Sur, що він та його коханий мають багато друзів-ґеїв в поліції, додавши, що історія їхньої пари - це чудова можливість допомогти тим, кого залякують, наприклад, у школі, через сексуальну орієнтацію. “Ми допомагаємо зрозуміти, що бути собою - це нормально. Це не те, що має бути приховано тільки тому, що ти належиш до певної організації”, - вважає Чема.

Пара одружилася в Королівській андалузькій школі кінного мистецтва і планує провести медовий місяць в подорожі по всій території США від Сіетла до Сан-Дієго.

Тим часом, в Австралії тільки виступають за легалізацію ґей-шлюбів, а в Україні деякі діячі вважають, що "права ЛҐБТ роз'єднують Україну".

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛҐБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛҐБТ-життя України та світу.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти