282

Петиція до Президента із закликом гарантувати захист від дискримінації для ЛҐБТ перетнула межу у дві тисячі підписів


Петиція з вимогою гарантувати захист від дискримінації для ЛҐБТ в Конституції України за десять днів зібрала дві тисячі підписів.

Петиція до Президента із закликом гарантувати захист від дискримінації для ЛҐБТ перетнула межу у дві тисячі підписів

Авторорм петиції є громадський та ЛҐБТ-активіст Зорян Кісь. В петиції міститься заклик про потребу забезпечити захист прав людини для лесбійок, геїв, бісексуалів, трансґендерних та інтерсексуальних людей (ЛГБТІ).

Для цього сексуальна орієнтація та гендерна ідентичність мають бути включені до переліку ознак, дискримінація за якими заборонена (ст. 42 проекту Конституції). Підписати петицію.

"Виключення ознак сексуальної орієнтації та гендерної ідентичності, які містились в початковому проекті Конституції, зводить нанівець важливу нагоду подати чіткий сигнал для суспільства, що насильство і дискримінація щодо ЛГБТ є неприйнятними, а також нівелює можливість створити правові підстави для боротьби з таким насильством та дискримінацією", - йдеться в петиції.

Для того аби Петро Порошенко розглянув петицію, потрібно аби її підписало 25 тисяч людей. Петиція з вимогою заборони "пропаганду гомосексуалізму" зібрала 1500 підписів.

Нагадаємо, що раніше петицію з вимогою гарантувати захист від дискримінації для ЛГБТ підтримав журналіст і ведучий «Громадського ТБ та радіо», автор програми «Дорогі депутати» Андрій Сайчук.

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛҐБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛҐБТ-життя України та світу.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти