205

Європейський парламент закликає дев'ять країн-членів ЄС визнати ґей-пари


Болгарія, Кіпр, Греція, Італія, Латвія, Литва, Польща, Румунія і Словаччина на сьогоднішній день офіційно не визнають одностатевих стосунків

Європейський парламент закликає дев'ять країн-членів ЄС визнати ґей-пари

Європейський парламент пропонує “розглянути можливість надання” ґей-парам права на “співжиття, союзи та шлюби”. У вівторок, 8 вересня, депутати Європарламенту проголосували на підтримку доповіді про основні права в ЄС, в якій міститься, окрема, і про права ЛҐБТ.

Одна з прийнятих резолюцій засвідчує, що “основні права ЛҐБТ-людей мають бути захищені, кожен має право на партнерство чи шлюб”. Представник парламенту заявив, що 19 країн-членів підтримують цю резолюцію, і закликав ще 9 країн розглянути таку можливість.

Депутати також закликали країн-членів ЄС накладати штрафи на організації, які дискримінують ЛҐБТ та пропонують дотримуватися недискримінаційної політики та офіційно визнати право на корекцію статі.

Організації, що захищають права ЛҐБТ, сподіваються, що все це не залишиться пустими балачками. Директор групи із захисту прав ЛҐБТ ILGA-Europe Евелін Параді вважає, що “звіт є яскравим свідченням того, що Європейський парламент готовий боротися за права людини”.

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛҐБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛҐБТ-життя України та світу.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти