180

Антон Красовський заявив, що росіяни - жахливі дикуни відносно ЛҐБТ


В інтерв'ю виданню Радіо Свобода Антон Красовський розповів про свій камін-аут, Харві Мілка та коли зникне гомофобна Російська Федерація.

Антон Красовський заявив, що росіяни - жахливі дикуни відносно ЛҐБТ

На питання, чи шкодує він про камін-аут, Красовський відповів:

"Я весь час про щось шкодую. Але я прекрасно розумію і розумів кожен день, що я ось буквально не міг вчинити інакше... Я дійсно не міг вчинити інакше. Я пішов, і все це моментально закрилося. Не тому, що я такий прекрасний. А просто Мінаєв сам більше не міг це робити. Це важко. Брехати важко. Нормальним людям брехати самому собі важко".

"Харві Мілк став Харві Мілк через 20 років після того, як його вбили. Я хотів би, щоб мене не вбили, хоча всяке буває. Але взагалі, нічого їм не потрібно. Тут взагалі мало що потрібно. Тут люди не здатні жити вільно. Люди не готові ні з чим боротися. Люди, напевно, повинні дійти до якійсь стадії", - відповів телеведучий на питання "Чи потрібен росіянам Харві Мілк?".

Красовський висловив думку, що історія РФ, такої як зараз, може "закінчитися великим моральним приниженням суспільства. І тільки завдяки такому великому моральному приниженню, коли суспільство по-справжньому буде опущено на коліна якимись зовнішніми обставинами, Росія зможе переродитися".

Читати інтерв'ю повністю.

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛҐБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛҐБТ-життя України та світу.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти