275

Херсонська самооборона погрожує провокаціями під час спектаклю "Стигма" про ЛҐБТ-спільноту


9 вересня на офіційній сторінці Херсонської самооборони з’явилася заява з погрозами в бік організаторів документального спектаклю “Стигма”, створеного за підтримки ВБО “Точка опори”.

Херсонська самооборона погрожує провокаціями під час спектаклю "Стигма" про ЛҐБТ-спільноту

В агресивному пості містяться прямі образи не тільки представників ЛҐБТ-спільноти, а й людей мистецтва, які також мають право на самовираження. ВБО "Точка опори” спільно з БО "Інша" вже підготували спільну заяву до МВС, прокуратури, Уповноваженого з прав людини щодо погроз.

“Ми вважаємо неприпустимим, що мистецькі заходи в Україні піддаються ненависті та перебувають під загрозою радикальних угрупувань!”, - заявляють представники ВБО “Точка опори”. Подібні провокації неприпустимі, адже Конституція має гарантувати право на недискримінацію за будь-якими ознаками.

Організатор заходу, драматург Наталія Астас’єва-Блок, вважає, що в даній ситуації порушуються права людини: “Подібні провокації - це занурення в совковість та невігластво. Порушуються не тільки права людини в цілому, а й права мене, як драматурга, наших акторів, порушується право на самовираження. Наші актори, до речі, гетеросексуальні сімейні люди, яким не дають виступити, відбувається утиск людей мистецтва, а не тільки ЛҐБТ-спільноти”.

В ідеї спектаклю “Стигма” лежить спроба дослідити взаємовідношення ЛҐБТ-спільноти та суспільства в цілому. Це документальне дослідження, подане сценічною мовою.

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛҐБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛҐБТ-життя України та світу.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти