248

Таїланд ввів перший в своїй історії закон, який захищає ЛҐБТ


Закон про ґендерну рівність набув чинності в Таїланді. Він захищає членів ЛҐБТ-спільноти та забороняє дискримінацію за ґендерною ознакою або сексуальною орієнтацією

Таїланд ввів перший в своїй історії закон, який захищає ЛҐБТ

Згідно з новим Законом, тому, кого визнають винним у дискримінації, загрожує до шести місяців тюрми та 20 000 бат штрафу. Закон визначає, що будь-яка дія, що “відокремлює, ускладнює або обмежує права людини” є дискримінацією.

Сомчай Чароенамнюасюк, генеральний директор Департаменту у справах сім'ї та її розвитку, зазначає, що Закон забороняє державним установам, приватним організаціям або особам притримуватися гомофобної політики. “Ми будемо співпрацювати з населенням в усіх секторах, щоб просувати дію Закону, з метою створення рівного і справедливого суспільства”, - пояснює директор.

Також він додав, що для того, щоб Закон працював, потрібна підтримка усіх верств населення: “Громадськість відіграє важливу роль у боротьбі з дискримінацією, надаванні підтримки ЛҐБТ, а також забезпеченні дотримання норм та правил”.

Уряд Таїланду в даний час розглядає також законопроект про цивільні союзи та поправки в Конституцію країни, які б визнавали права ЛҐБТ-людей в країні. Одностатеві шлюби обговорювалися в Таїланді в 2012 році, але обговорення було призупинено, коли країна боролася з політичною нестабільністю. Раніше цього року, було оголошено, що в Таїланді нова Конституція вперше буде включати в себе посилання на третю стать.
 

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛҐБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛҐБТ-життя України та світу.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти