207

Елтон Джон говоритиме про толерантність та права ЛҐБТ-спільноти на YES у Києві


Елтон Джон говоритиме про толерантність, права людини, а також про будівництво більш толерантної України у вільному та демократичному суспільстві в рамках 12-ої щорічної зустрічі Ялтинської Європейської стратегії (YES) у Києві 12 вересня.

 Елтон Джон говоритиме про толерантність та права ЛҐБТ-спільноти на YES у Києві

Як повідомляють організатори заходу, Елтон Джон говоритиме про основні принципи визнання рівності, толерантності, поваги та гідності, на яких мають будуватися держави у 21 сторіччі.

Він також звернеться до переломних моментів новітньої історії України та прокоментує розвиток прав ЛҐБТ-спільноти в Україні. Музикант також говоритиме про роль, яку не лише політичні і громадські лідери, а й лідери ділових кіл можуть відігравати на підтримку вибору країни на шляху до демократичного, заможного та толерантного світу.

На Форумі увагу буде зосереджено на питанні, як, спираючись на досвід Революції Гідності, Україна може сприяти забезпеченню світової стабільності та утвердженню європейських цінностей в сучасному неспокійному світі, а також пошуку відповідей на виклики, пов'язані з анексією Криму, конфліктом на сході та нагальною потребою в реформуванні фінансового, економічного, судового й безпекового секторів країни.

Цього року Форум YES збере більш ніж 350 світових авторитетів та лідерів громадської думки у царині політики, економіки, суспільних відносин та медіа з понад 20 країн для обговорення впливу нової України на Європу та світ.

Модераторами 12-ої Щорічної зустрічі YES стануть Гідеон Рахман, головний колумніст міжнародного відділу The Financial Times, та Стівен Сакур, тележурналіст, ведучий програми HARDtalk на BBC.

Підготував Левчук Тимур

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛҐБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛҐБТ-життя України та світу.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти