413

Гомофобія може виявитися психічною хворобою


Нові дослідження, проведені вченими, показують, що гомофобія - це ознака психічного розладу

Гомофобія може виявитися психічною хворобою

“Багато століть гомосексуальність називали хворобою. Наше дослідження показало, що хворобою є саме гомофобія”, - розповідають вчені з римського университету Тор Вергата. У статті, опублікованій 8 вересня в журналі Sexual Medicine, дослідники розповідають, як саме вони дійшли до такого висновку.

Вчені провели опитування серед 551 студента у віці від 18 до 30 років, повідомляє Gay Star News, та провели тести, які виявляли рівень гомофобії учасників дослідження, психопатологічні симптоми та стилі спілкування. Результати показали, що психологічна нестабільність та агресивність набагато частіше зустрічалися в тих студентів, в яких виявили гомофобні настрої.

“Ми вперше показали, що, можливо, реальна хвороба, яку потрібно лікувати - це гомофобія, а не гомосексуальність. Наші дослідження виявили, що гомофобія пов’язана з неблагополучними аспектами особистості, які можуть бути ознакою психічних розладів”, - зазначив автор дослідження Еммануель Джаніні.

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛҐБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛҐБТ-життя України та світу.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти