318

Дітям в Україні покажуть короткометражки про толерантність


Всеукраїнський фестиваль короткометражного кіно для дітей та підлітків "Єдність і толерантність" стартує 16 вересня 2015 у Києві

Дітям в Україні покажуть короткометражки про толерантність

У рамках кінофоруму відбуваються безкоштовні покази короткометражних фільмів для юної аудиторії, а також дискусії з глядачами. Після старту в Києві програма протягом осені буде показана у 12 українських містах.

Фільми для програми були відібрані за допомогою експертів європейського фестивалю короткометражного кіно Interfilm Berlin. Серед них – номінант на "Золотого ведмедя" Берлінського МКФ, короткометражка режисера-асистента Уеса Андерсона про футбольних фанів, і мюзикл про кохання хлопця-емо і зразкової дівчини-католички. Тематика стрічок стосується різних проявів толерантності: від взаємин одноліток у класі до сприйняття біженців.

Під час фестивалю у кожному місті-учаснику проходять сеанси трьох блоків короткометражних робіт, які розраховані на різні вікові категорії – від 5 до 18 років. Усі покази супроводжує обговорення переглянутого матеріалу з модераторами. Частину показів особисто представлять режисери.

Реєстрація на безкоштовні покази вже відкрита на сайті.

Організаторами "Єдності і толерантності" виступають Goethe-Institut в Україні та Міністерство закордонних справ Німеччини, за участі фестивалів Interfilm Berlin і KUKI teen screen, а також компанії "Артхаус Трафік".

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛҐБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛҐБТ-життя України та світу.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти