653

Новий трейлер Американської історії жахів в якій знімаються Метт Бомер, Деніс О'Харе і Шайєнн Джексон - всі відкриті ґеї


У мережі з'явився новий трейлер п'ятого сезону серіалу "Американська історія жахів" в головній ролі з Леді Гагою. До прем'єри нашумілого американського проекту залишилося менше місяця, тому творці прагнуть підігріти інтерес глядачів.

Новий трейлер Американської історії жахів в якій знімаються Метт Бомер, Деніс О'Харе і Шайєнн Джексон - всі відкриті ґеї

У відеоролику також можна побачити нових героїв у виконанні вже знайомих по попередніх епізодах акторів - Кеті Бейтс, Сари Полсон і Анджели Бассетт.

У новому сезоні Американської історія жахів також знімаються Метт Бомер, Деніс О'Харе і Шайєнн Джексон - всі відкриті ґеї.

Метт Бомер отримав статуетку «Золотий глобус» за роль у драмі «Звичайне серце». У стрічці йдеться про гомосексуального активіста, який на початку 1980-х років намагався активізувати проблему поширення ВІЛ\СНІДу. Головну роль у картині виконав Марк Руффало, відомий глядачам за фільмом «Месники», а Метт Бомер зіграв його коханого, що заразився невиліковною хворобою. Райан Мерфі, якиє є відкритим ґей-режисером, з самого початку вважав Бомера ідеальною кандидатурою на роль хворого на СНІД Фелікса.

Деніс О'Харе зіграв лікаря у фільмі "Далласький клуб покупців". Фільм розповідає реальну історію Рона Вудруф, техаського електрика, у якого в 1985 році виявили ВІЛ. Лікарі відвели йому всього 30 днів, але він не побажав змиритися зі смертним вироком і зумів продовжити своє життя, приймаючи ліки, які не були сертифіковані в США, а потім налагодив підпільний бізнес з продажу їх іншим хворим.

Сюжет п'ятого сезону "Американської історії жахів", який отримав назву "Готель", тримається в секреті. Відомо лише, що всі події відбуватимуться в лос-анджелеському готелі, і глядачів чекає любовний трикутник персонажів Леді Гаги, Метта Бомера і Фінна Уіттрока.

"Aмериканська історія жахів" - це серіал у жанрі хоррор-трилера, створений і спродюсований відкритим ґеєм Райаном Мерфі і Бредом Фелчаком. Проект був добре прийнятий більшістю критиків, а також отримав ряд нагород і номінацій.

Підготував Левчук Тимур.

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛҐБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛҐБТ-життя України та світу.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти