277

Почався прийом робіт на V Міжнародний молодіжний фестиваль соціальної реклами "Інший погляд"


15-17 жовтня в Одесі відбудеться V Міжнародний молодіжний фестиваль соціальної реклами "Інший погляд". Заявки на участь у конкурсі приймаються до 5 жовтня.

Почався прийом робіт на V Міжнародний молодіжний фестиваль соціальної реклами "Інший погляд"

У рамках тематичної номінації Stop hate speech in mediа, оголошеної під патронатом Управління Верховного Комісара ООН з прав людини та Національної спілки журналістів України, молодь може втілити свої ідеї щодо інформаційної ситуації в країні та інформаційної агресії.

Кращі проекти номінації будуть презентовані на Міжнародній Конференції на тему мови ворожнечі, яку проводить Організація Об’єднаних Націй у жовтні 2015 року в Женеві. Автори робіт-переможців зможуть узяти участь у тренінгу Національної спілки журналістів України на тему дотримання професійних стандартів журналістики та протидії мові ворожнечі.

До конкурсу в обох тематичних групах приймаються роботи, виконані в будь-якому форматі, дозволеному на фестивалі (відео-, друкована, зовнішня реклама тощо).

Про умови участі в конкурсі можна дізнатися на сайті Міжнародного молодіжного фестивалю соціальної реклами.

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛҐБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛҐБТ-життя України та світу.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти